Výkup nehnuteľností

Každý sa z času na čas dostane do nepríjemnej životnej situácie, ktorá sa často spája s nedostatkom financií. Na základe toho si berieme rôzne pôžičky od bankových a nebankových subjektov. Častokrát dúfame, že sa situácia zlepší a svoje dlhy splatíme. No v skutočnosti sa dostaneme ešte viac do kolotoča splátok a úrokov, kedy jednu pôžičku strieda druhá.

Pri nesplácaní našich záväzkov, za ktoré ručíme našimi súkromnými či firemnými nehnuteľnosťami nám hrozí verejná dražba nehnuteľností, ktorá sa ani nemusí skončiť splatením všetkých dlhov. Byt alebo dom sa často v dražbe predá aj za 50% trhovej ceny, nehovoriac o tom, že čo bolo naše súkromné, stane sa verejné.

Dražby sú hlásené na internete, potenciálni záujemcovia si v pravidelných termínoch chodia vašu nehnuteľnosť obhliadať, čo môže byť veľmi nepríjemné. To môže dokonca vyústiť do problémov v rodine, či zhoršenia zdravotného stavu. A zdravie si za žiadne peniaze nekúpite. A práve preto vznikla naša služba výkupu a oddlžovania nehnuteľností

Aké typy nehnuteľností vykupujeme?

Byty, domy, pozemky, multifunkčné objekty, haly, komerčné priestory, sklady.

Ako určujeme cenu nehnuteľnosti?

K cene pristupujeme vždy individuálne, prihliadame na trhovú cenu a cenu na znaleckom posudku.

Koľko stoja naše služby?

Neplatíte nič dopredu, poskytneme vám kompletný právny a ekonomický servis a uhradíme všetky poplatky u inštitúcií. Naša cena je zahrnutá v odkupnej cene nehnuteľnosti. 

Ako dlho môžete bývať vo vašej nehnuteľnosti po našom odkúpení?

Je to otázka vzájomnej dohody. Vždy sa snažíme pristupovať ľudky a férovo.

Aký je postup oddlženia vašich dlhov a záväzkov?

Analýza stavu vašich dlhov a záväzkov

Stanovenie riešenia 

  • Odkúpenie nehnuteľnosti
  • Dočasné odkúpenie nehnuteľnosti a dohoda o jej užívaní po dobu, kým je vlastníkovi umožnené odkúpiť nehnuteľnosť späť
  • Iné riešenie

Konzultácia riešenia so záujemcom o oddlženie

Ozdravovací proces

  • Preberieme za vás komunikáciu s veriteľmi, vybavíme všetky papierovačky a vy môžete začať odznova.

Výkup nehnuteľností ponúkame v okrese Prievidza. Dokážeme odkúpiť aj nehnuteľnosti zaťažené záložným právom akéhokoľvek veriteľa. V prípade, že akýmkoľvek spôsobom získate peniaze a budete si chcieť vašu nehnuteľnosť kúpiť späť, radi vám vyjdeme v ústrety. Naše jednanie je rýchle, dokážeme vám uhradiť stanovenú kúpnu cenu do 24 hodín

V prípade, že vás naše služby zaujali, neváhajte nás kontaktovať pomocou priloženého formulára alebo telefonicky a my vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku. 

Dajte nám o sebe vedieť

Ak sa potrebujete niečo spýtať, alebo sa o nás chcete dozvedieť viac, neváhajte nás kontaktovať. Zavolajte nám, alebo nechajte na seba kontakt vyplnením formulára a my sa vám ozveme. 

Obchodný manažér

Denis Nemec

Výkup a predaj nehnuteľností

Spoločnosť
Meno
Priezvisko
E-mail
Telefón
Vaša správa